Gabinet

Poznaj nasz gabinet

Gabinet Kosmetyki Lekarskiej i Estetycznej Dermomedic stanowi alternatywę, dla wszystkich tych osób, które cenią sobie jakość świadczonych usług oraz profesjonalne podejście do klienta. Koncepcją gabinetu jest kreatywne podejście w dobieraniu i łączeniu różnych metod zabiegowych, w celu spersonalizowania usług, świadczonych w naszym gabinecie. Indywidualne podejście do klienta, profesjonalizm i perfekcjonizm, połączony z pasją, stanowią filozofię naszego gabinetu.

Face of a sexy beautiful young woman with clean skin on a white background
Face of a sexy beautiful young woman with clean skin on a white background

Oferujemy Państwu usługi z zakresu kosmetologii, podologii oraz dietetyki. W naszym gabinecie pracujemy na najwyższej jakości sprzęcie i narzędziach. Do zabiegów wykorzystujemy preparaty prestiżowych firm kosmetycznych, dzięki czemu jesteśmy w stanie spełnić oczekiwania najbardziej wymagających klientów. Nasz zespół stanowią osoby z odpowiednimi kwalifikacjami, które dysponują specjalistyczną wiedzą oraz doświadczeniem. Dzięki temu, możecie czuć się Państwo całkowicie bezpieczni w naszych rękach.

Serdecznie zachęcamy do skorzystania z naszych usług w przytulnie zaaranżowanych pomieszczeniach. Relaksacyjna muzyka, zapach aromatycznych olejków, pozwolą Państwu zaczerpnąć chwilę relaksu i odprężenia.

Face of a sexy beautiful young woman with clean skin on a white background

Nasz zespół

Tworzymy zespół specjalistów z wieloletnim doświadczeniem. Przebyliśmy wiele kursów i szkoleń,
aby móc oferować naszym pacjentom zabiegi na najwyższym poziomie.