Wizaż

„Makijaż nie może być traktowany tak jak malowanie na ścianie, musi rozświetlać twarz i nie może pokrywać jej jak maska. Jest dodatkiem do ubrania i wraz z nim musi się zmieniać zgodnie z nastrojem, porą dnia, jest nieodzownym dopełnieniem kobiecości. Najpiękniejsza dziewczyna może być oczywiście czarująca bez makijażu, ale z nim staje się niezrównanym arcydziełem”

(Michaela Colasa-Guerlain)

Tworząc makijaż indywidualnie podchodzimy do potrzeb i oczekiwań naszych klientów, uwzględniając ich osobowość i temperament. Każdy makijaż jest dopasowany do typu urody, kształtu twarzy, oczu, co pozwala uczynić z makijażu instrument do tworzenia niepowtarzalnych wariacji artystycznych. W naszej ofercie każdy znajdzie coś dla siebie: szalone nastolatki, zmysłowe uwodzicielki czy dojrzałe kobiety.

Jeżeli chcecie poczuć się wyjątkowo i niepowtarzalnie serdecznie zapraszamy do skorzystania z naszej oferty z zakresu wizażu. Pracujemy na francuskiej firmie MAKE-UP ATELIER PARIS. Kosmetyki tej marki odznaczają się bardzo dużą trwałością oraz naturalnością uzyskanego efektu dzięki czemu można stworzyć prawdziwie profesjonalny makijaż na każdą okazję.